تشکیل اتاق فکر توسط بخشدار مرکزی بستک

    قنبری  بخشدار مرکزی بستک گفت: اتاق فکر بخش مرکزی با هدف برنامه ریزی فعالیتها و ایجادسرمایه گذاری تشکیل می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، عبدالرسول قنبری تشکیل اتاق فکر در بخش مرکزی را گام مهمی در جهت هم فکری و تعامل صاحب نظران در فعالیت های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، عمرانی و سرمایه گذاری دانست و گفت: علاقه‌مندان به مشارکت در امر تصمیم سازی، برنامه ریزی و سرمایه‌گذاری در بخش مرکزی می‌توانند نظرات خود را در بخش‌های مختلف گردشگری، فرهنگی، اقتصادی و ... ارائه کنند.

وی تلاش های انجام شده توسط خیرین و سرمایه گذاران در بخش مرکزی را ستود و افزود: سرمایه‌گذاری‌های قابل توجهی در بخش مرکزی صورت گرفته که اشتغالزایی به همراه داشته و بی‌شک سرمایه‌گذاری جدید در بخش مرکزی به افزایش اشتغال‌زایی در این بخش کمک زیادی می‌کند.

قنبری با بیان اینکه آبادانی در روستاهای بخش مرکزی بستک حاصل زحمات دهیاران و تخصیص اعتبارات دولت است، اظهار داشت: در پروژه‌های روستایی باید نگاه ویژه‌ای به سرمایه‌گذاری پایدار و سودآور داشت به گونه‌ای که از طریق پروژه‌های سودآور بتوان بودجه سایر پروژه‌های را نیز تأمین کرد.

وی گفت: دهیاران باید پروژه‌های خود را اولویت‌بندی کنند و با ایجاد محیطی سالم از مهاجرت مردم به شهرها خودداری کنند.

این مسئول بیان کرد: با ایجاد پروژه‌های سودآور در روستاها می‌توان درآمدهای پایداری ایجاد کرد و بودجه‌های حاصل از این سودآوری را در عمران و آبادی روستاها خرج کرد.

قنبری تصریح کرد: حمایت‌های لازم برای جذب سرمایه‌گذار در روستاها باید انجام شود زیرا سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف باعث خصوصی‌سازی و قطع وابستگی‌های دولتی می‌شود.

بخشدار مرکزی بستک تشکیل اتاق فکر برای ساماندهی و بهبود فعالیت ها و ایجاد فرصت های سرمایه گذاری در بخش را اقدامی موثر در توسعه وپیشرفت عنوان کرد.

/ 0 نظر / 20 بازدید