نام نویسی سهام عدالت برای کارگران فصلی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، احمد راستی در این رابطه اظهار داشت: کارگران فصلی و ساختمانی که طی سنوات گذشته برای دریافت سهام عدالت بصورت اینترنتی نام‌نویسی و کد رهگیری دریافت کرده‌اند باید برای دریافت و تکمیل فرم اطلاعات خانوار خود از امروز تا نیمه اول فروردین سال 92  در شهرستان بندرعباس به ساختمان نهادهای مدنی- جنب مرکز آموزش فنی و حرفه ای- کوچه شهید غلام غلامی و در سایر شهرستان‌ها نیز به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراجعه و اقدامات لازم را انجام دهند.

وی افزود: سرپرست خانوار در هنگام مراجعه برای دریافت فرم مورد نظر باید کد رهگیری خود را همراه داشته باشد و در صورت عدم توانایی مراجعه سرپرست خانوار یکی از اعضای خانواده می‌تواند با در دست داشتن شناسنامه و کارت ملی خود و سرپرست و سایر اعضای خانواده اقدام کنند.

به گفته مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، بیش از 34 نفر برای دریافت سهام عدالت کارگران فصلی و ساختمانی در این استان ثبت نام کردند که در مرحله اول 6 هزار و 838 نفر برای تکمیل پرونده اقدام کرده‌اند.

راستی اضافه کرد: افرادی که در مرحله نخست برای تکمیل پرونده مراجعه و فرم مخصوص را تکمیل کرده اند، نیازی به مراجعه مجدد ندارند.

این مسئول در ادامه بیان داشت: کارگران ساختمانی و فصلی از اقشار زحمتکش جامعه هستند و اقدام دولت برای ثبت نام سهام عدالت این قشر بیانگر عزم جدی در گسترش عدالت و رسیدگی به دهک‌های ضعیف‌تر جامعه است.

/ 0 نظر / 24 بازدید