معرفی 159 تعاونی جهت تشکیل شرکت تعاونی مهر کشاورزی در هرمزگان

    معاون تعاون اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: هشت هزار و 930 نفر در قالب تعاونی های مهر کشاورزی هرمزگان ساماندهی شدند.

      موسی نجفی با اشاره به عملکرد مثبت کارگروه بخش کشاورزی افزود: از مجموع 22 هزار متقاضی  حدود 9000کارجو واجد شرایط شناسایی و ساماندهی شده است.

وی اضافه کرد: پس از پایش و انتخاب افراد واجد شرایط، این افراد در قالب 159تعاونی به سازمان جهاد کشاورزی معرفی شدند که با اجرای طرح توسعه کشاورزی، هشت هزار و 930 نفر از طریق کشاورزی صاحب شغل پایدار می شوند.

معاون تعاون اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: یکی از اهداف مهم ما در طرح تعاونی مهر کشاورزی، فراهم آوردن ظرفیت های مناسب در این بخش مانند سرمایه، آب، فضاسازی و امکانات در قالب شرکت های تعاونی مهر کشاورزی است.

در حال حاضر بیش از پنج هزار و 200شرکت تعاونی  با یک میلیون و 300 هزار نفر عضو در زمینه های مختلف در امر تولیدی، خدماتی، کشاورزی، صنعتی، مرزنشینان و سهام عدالت در هرمزگان فعالیت دارند.

منبع : مهر

/ 1 نظر / 9 بازدید
نسیم

با عرض سلام و وقت بخير به نظر شما شانس کداميک از افراد براي تصدي پست رياست جمهوري سال 92 بيشتر مي باشد براي شرکت در نظر سنجي به آدرس زير مراجعه نمائيد http://khabarsaz.net/index.php/poll/5-riyasat