600 متر از خیابان منتهی به مدرسه راهنمایی کوثر کهورستان آسفالت می شود

مرحله دوم پروژه خیابان کشی معابر داخلی محله خورکناری پس از سه سال وقفه آغاز شد.

 وبلاگ  محلی کهورستان نیوز وپایگاه اطلاع رسانی کهورستان  نوشتند : 600 متر از مسیر خیابان داخلی محله خورکناری آسفالت  خواهد شد.این جاده آسفالت که حد فاصل مسجد خورکناری تا بعد از مدرسه کوثر قرار دارد طی روزهای آینده به بهره برداری می رسد.

به گفته یاور خسروی رئیس شورای اسلامی کهورستان، بودجه این پروژه از محل اعتبارات دهیاری تامین شده است. وی ادامه داد، فاز اول این پروژه شامل زیرسازی و جدول گذاری انجام شد، که با اتمام مخلوط ریزی دوم بزودی این مسیر آسفالت می شود.

  قابل ذکر است : مرحله اول این پرو‍ژه که شامل  زیرسازی و جدول گذاری  مسیر بود در نیمه دوم سال 1388 به پیمانکاری دهیاری کهورستان اجرا گردید.

 بنابه اعلام فرهاد روئین تن دهیار کهورستان اعتبار مصرف شده برای اجرای مرحله زیرسازی و جدول کشی مبلغ 350000000 ریال بوده است که اعتبار آن از محل اعتبار تخصیصی دفتر روستایی استانداری  در سال 88 بمبلغ 450000000 ریال تامین گردید و100میلیون ریال از این اعتبار بابت مطالبات باقی مانده از پروژه  آسفالت مسیر بهداری به شرکت کاشی گری درساره پرداخت گردید..

در جلسه اخیر شورا پیرامون نحوه ادامه این مسیر و محل تامین اعتبار آن بحث و مذاکره شد . یکی از اعضاء شورا از دهیار بعنوان مجری پروژه درخواست نمود گزارش کاملی از نحوه اجرای مرحله اول پروژه که بطول 1250 متر اجرا گردید ارائه دهد تا زمینه بهره وری مناسب از اعتبارات تخصیصی فراهم گردد.

گفتنی است فاز اول این پروژه به طول 1250 متر 3 سال قبل ( نیمه دوم سال 1388 )بانجام رسید و بنابدلایلی تکمیل این مسیر تا حال حاضر صورت نگرفت که انتظار می رود با توجه به وجود اعتبار لازم تا قبل از پایان سال 91 اجرایی گردد.

/ 0 نظر / 7 بازدید