درخواست استاندار هرمزگان از مرادی برای اصلاح خیابانهای شهربندرعباس

درخواست ابراهیم عزیزی از فرماندار:با توجه به عدم آمادگی شهر در بارندگی ها معابر بندرعباس را در اسرع وقت اصلاح کنید  مهر گزارش داد:استاندار هرمزگان طی نامه ای از احمد مرادی فرماندار بندرعباس خواست  نقاط آبگیر شهر بندر عباس اصلاح و مناسب سازی گردد.

چندی پیش شهر تجاری بندرعباس در مقابل یک بارندگی موقت دچار مشکل جدی در عبور و مرور گردید. بندرعباس که به عنوان یکی از شهرهای توریستی و صنعتی کشور مطرح است همچنان با یک بارندگی ساده که شاید سالی یکبار رخ می دهد با مشکلات متعدد ترافیکی و عبور و مرور روبرو می شود، همچنین قطعی برق، خطوط تلفن و اینترنت بسیاری از کارهای روزمره مردم را مختل می کند.

ابراهیم عزیزی در این نامه خطاب به فرماندار بندرعباس نوشته است : با توجه به بارندگی های اخیر ، آب گرفتگی معابر ،‌مسائل و مشکلات بوجوده آمده و همچنین خسارت های وارده به شهروندان بندرعباس ضروری است در اسرع وقت نسبت به بررسی موضوع اقدام کند.

وی همچنین از فرماندار این شهرستان خواسته است که ضمن مشخص کردن علت دقیق وقایع اعم از طراحی نامناسب شهری یا قصور و کوتاهی فرد یا افراد ، برخورد قاطع صورت پذیرفته و گزارش جامع را اعلام کند.

برخی از خیابانهای اصلی شهر بندرعباس در روزهای بارانی به وضع نامناسبی از نظر رفت و آمد عابرین و اتومبیلها در می آید.

/ 1 نظر / 17 بازدید
فاطمه

سلام از اطلاع رسانیتون خیلی ممنونم.