مشکلات ناشی از بارندگی و ترافیک از زبان امام جمعه

ایجاد دریایی جدید در بندرعباس با بارندگی

نماینده ولی فقیه و امام جمعه بندرعباس  در خطبه ای نماز جمعه دیروز در ارتباط با نا آمادگی شهر بندرعباس در برابر حوادث طبیعی خصوصا بارندگی ضمن تذکر به مسئولان مربوطه به برخی مشکلات شهری بندرعباس اشاره کرد و اظهار داشت: با یک بارندگی ساده در شهر بندرعباس، دریایی جدید ایجاد می شود و این مشکل در حالی که می توان با ایجاد کانالهایی ساده آب باران را به دریا منتقل کرد، اصلا قابل توجیه نیست.

امام جمعه بندرعباس عنوان کرد: پس از بارندگی در واقع شهر بندرعباس تبدیل به یک مجمع الجزایر می شود و آب در کنار خانه های مردم جمع می شود و مسئولان بهتر است به جای فکر کردن به کارهای سیاسی خود، چاره ای برای مشکلات اساسی شهر بندرعباس بیندیشند.

مشکل ترافیک شهر بندرعباس

نعیم آبادی همچنین ترافیک را یکی دیگر از مشکلات شهر بندرعباس دانست و گفت: معلوم نیست چرا شهرداری بندرعباس کارهای خود با کارشناسی بیشتری انجام نمی دهد و در احداث بلوارها و خیابانها نیز بدون دقت عمل کرده و خیابانهای وسیع تری برای کاهش مشکل ترافیک ایجاد نمی کند.

وی خاطرنشان کرد: شهرداری ها باید دیدشان را بزرگتر کرده و با نگاهی دقیق برنامه ریزی کنند، چون با اقداماتی که هم اکنون در شهر بندرعباس صورت می گیرد، آیندگان به ما می خندند.

منبع : سایت مهر

/ 0 نظر / 20 بازدید