علی ملایی  بعنوان رئیس جدید اداره کشاورزی شهرستان خمیر معرفی شد. در مراسمی که با حضور صالحی رییس سازمان کشاورزی هرمزگان و امیرتیموری فرماندار شهرستان خمیر پیش از ظهر روز یکشنبه 30 مهر ماه در محل فرمانداری برگزار گردیدروسای سابق و جدید اداره کشاورزی خمیر تودیع و معارفه گردیدند.

فرماندار شهرستان خمیر در این مراسم طی سخنانی از تلاش ها و خدمات مهندس عباس پور رییس سابق جهاد کشاورزی خمیر تجلیل کرد.امیرتیموری سطح تلاش و پیگیری های مهندس عباس پور را در زمینه برنامه های حوزه کشاورزی شهرستان قابل تحسین دانست و اظهار داشت شخصا مایل نبودیم در این مقطع ایشان از شهرستان خمیر جابجا شوند .امیر تیموری انتقال ایشان به شهرستان بزرگ میناب و انتصاب وی بعنوان رئیس جهاد کشاورزی میناب را مبین توانمندی و لیاقت ایشان دانست. .

   در ادامه فرماندار ضمن اشاره به سابقه خوب مدیریتی آقای ملایی در شهرستان جاسک خصوصا در زمینه اجرای طرح توسعه اشتغال کشاورزی که در سطح استان جاسک بهترین و سریع ترین عملکرد را در واگذاری اراضی داشت ،ورود  ملایی  را به جمع مدیران شهرستان خمیر خوش آمد گفت.

در ادامه جلسه ملایی طی سخنانی  هدف خود را خدمت به رشد و توسعه کشاورزی شهرستان خمیر دانست.

گفتنی است ،علی ملایی ماران اصالتا اهل استان کرمان است و پیش از این ریاست جهاد کشاورزی شهرستان جاسک را بعهده داشته است که طی حکم جدید بمدت 4 سال به سمت ریاست جهاد کشاورزی خمیر منصوب شده است.همچنین عباس پور رئیس سابق جهاد کشاورزی خمیر  به عنوان رئیس جهاد کشاورزی شهرستان میناب منصوب گردیده است.